Звіти

 
Проект виконується за фінaнсової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польщі   у межах програми закордонної допомоги у 2012 р.-2013 р.


                                
           
       Проект реалізують 
                                                                                               

Звіт
опікунів шкільного клубу підприємництва

1.      Область Донецька
Назва навчального закладу Новоекономічна ЗОШ I-III ст. Краснармійського р-ну Донецької області
Контактні дані навчального закладу (поштова адреса, електронна адреса, контактний телефон)  85340, вул.Гоголя , б.25 смт. Новоекономічне, Красноармійського р-ну, Донецької області, Україна, +380623537288, kalashnik-60@mail.ru
2.      Назва шкільного клубу підприємництва Шкільний клуб підприємництва «Нерестовище бізнесу»
3.      Дата заснування ШКП 07 листопада 2012 року
Імена опікунів ШКП Калашник Наталія Іванівна, Горбачова Ніна Вікторівна
4.      Кількість учасників ШКП  15 учнів 10-11 класів
5.      Час проведення засідань  кожну другу та четверту середу
6.      Реалізовані заходи ШКП
Дата проведення
Назва заходу
Мета заходу
1
7.11.12р.
Установчі збори учасників ШКП
Ознайомлення учнів з проектом.  Організаційне заняття. Складання плану роботи. Розробка Статуту клубу, слогану, логотипу та атрибутів.Вибори президента і ради клубу.
2
12.12.12р.
«Налагодження ділових зв`язків»
Підготовка до презентації клубу. Створення  «Вікон клубу». Екскурсія до Приватбанку
3
26.12.12р.
Урочисте засідання клубу «Посвячення в члени ШКП»
Сприяння благодатних педагогічних, організаційних, умов для самореалізаціі, самоствердження та   саморозвитку кожного старшокласника, члена ШКП.                                                    
4
17.01.13р.
Тема «Продуктивність мого дня» Підприємство «Business». Діловая репутація (гудвилл).                                            
Брейн – стормінг:   10 можливостей  збільшити  продуктивність.  Ділова гра: «Почни тиждень з початку».
5
23.01.13р.
Ринок. Зустріч з представниками місцевого бізнесу та Головою селищної Ради
Розвиток підприємницьких якостей. Зв’язки з громадськістю. Ділова гра: Бюджет сім`ї.

7.      Заплановані заходи ШКП

Дата проведення
Назва заходу
Мета заходу
1
13.02.2013р.
Гроші: їх основні функції та види. Роль банків у створенні грошей
. Різні види ринків та особливості формування цін. Урок-кейс «Кредит – життя в займи або  спосіб задовольнити потреби?»                                                                                                                    
2
27.02.2013р.
. Функції підприємства та підприємництва. Підприємницький дохід. Мотиви та умови підприємництва
Організаційні форми підприємництва. Історія мирового бренда: кейс Ferrero.              Цікав зустріч: з людиною справи – місцевим підпрємцем Бліновим С. В. Що треба знати підприємцю?
3
13.03.2013р.
Менеджмент у підприємницький діяльності. Ділова гра. Складання бізнес – плану. Урок-кейс «Лідер в бізнесі: хто він?»                                                                                                             
Функції планування, мотивації та контролю. Бізнес – план та основні вимоги до його складання. Вимоги до сучасного менеджера.                                                                                                      Диспут: Чи може бути участь в органах учнівського самоврядування хорошою школою підготовки молоді до управлінської діяльності.                                                                                                                            
4
27.03.2013р.
Маркетинг у підприємницький діяльності. Зміст маркетингової діяльності, відмінність між маркетингом та збутом.
Функції маркетолога. Вивчення потреб споживача та його мотивації. Вивчення конкурентів. Рекламна політика фірми.                                                                                                                                                  Урок-кейс «Навіщо потрібна реклама?»                                                                                                Цікава веб-зустріч на сайті http://xvatit.com/busines/funny_business/                                                           Конкурс рекламних фірм.                                                                                                                                               Бізнес екскурс: Маркетингове дослідження ринку.У грудні 17 числа було проведено засідання ШКП за темою: "Продуктивність мого дня".
Мета: навчальна - навчити старшокласників правильно оцінювати свої дії, вчинки  відповідно до їх користності та прибутковості; розвиваюча - розвивати логічність в оцінюванні дій інших, вміння робити висновки та виправляти помилки; виховна - виховувати толерантність до інших, доброзичливість та вміння відстоювати свою думку або погляд.
Хід заняття:
1. Вступна розповідь тренера клубу Горбачової Н. В. "Чи сучасне поняття  "продуктивність"?" 
2.Брейн – стормінг:   10 можливостей  збільшити вашу продуктивність.Притримуючись правил мозкового штурма, учні на протязі 20 хвилин заповнювали в своїх групах плакати з пропозиціями "як покращити свою продуктивність". Представники (по два) кожної групи, повісивши плакат, презентували свої бачення збільшення продуктивності - по 5 хв. Обговорення всіма членами пропозицій та складання основного списку, який буде оформленний секретарем та редакцією для куточка "Вікна клубу" - 15-20 хвилин.
3.  Ділова гра: «Почни тиждень з початку». 
Кожний член ШКП "Нерестовище бізнесу" заповнив таблицю, обговорив її з товаришем та запропонував свої погляди на покращення продуктивності роботи за тиждень товаришу.
Знайомство з презентацією "Продуктивність сучасного підприємця", зробленої на витримках з творів Роберта Кійосакі.
Висновок заняття:


 «Ваш світ – лише віддзеркалення вас самих…Коли ви відчуваєте нестачу чи потребу в чомусь, то віддайте спершу те, чого ви самі хочете чи потребуєте, і воно повернеться до вас сторицею».
                                                                                                               Роберт Кійосакі 

3 коментарі:

  1. Сьогодні останній день тренінгових занять. Сумно. Але нам пообіцяли, що вже за тиждень нас знову запросять на нові заняття з ШКП. Це радує! Бо хіба можно не захопитися усим тим, що проводили з нами наші донецькі тренери: написання та презентація уставу клуба, планування роботи до кінця 2012року, ігри та багато чого іншого. З нетерпінням ми чекаємо слідуючих занять!

    ВідповістиВидалити
  2. Сьогодні ми провели бесіди з учнями та педколективом нашої школи про майбутні клуби підприємства. Учні зацікавлені - це вже добре, а вчителі радіють, що цю роботу "тягнути" будуть не вони (поки ще педагоги не побачили перспективу цього проекту, не зрозуміли користі в ньому).А висновок один - нам треба працювати і працювати, щоб користь побачили батьки наших учнів, вчителі, керівники не тільки селищної ради, але й адміністрція району.

    ВідповістиВидалити
  3. А ось і перші позитивні результати: провели перший збір учасників ШКП, зібрали заяви членів та вибрали керівника клубу. Президентом Шкільного Клубу Підприємництва Новоекономічної ЗОШ став учень 10-а класу Олександр Бардусов,блогерам виявили бажання стати Дмитро Журавльов та Микола Гуричев,усі записи та вести документацію, тобто бути секретарем,погодилася Нестеренко Ліля; Ганна Великоридчаніна стане "правою рукою" президента - спікером клубу.Старшокласники ШКП отримали завдання продумати пункти Стату клубу та внести спікеру пропозиції з плану роботи на листопад-грудень місяці.

    ВідповістиВидалити